Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem Bluetooth adaptert, de...

Vettem Bluetooth adaptert, de nem tudom feltelepíteni a gépre. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Nagyon nem vagyok annyira otthon a gépes dolgokban amúgy :S Na, amikor telepíteni szeretném, akkor kérdezi, hogy interneten keressen-e programot, amivel asszem telepíthető lenne, mondom hogy igen, keressen. És negyed óráig keresi, aztán azt írja, hogy nem lett telepítve, mert nem talált megfelelő programot.. Milyen programot keresget annyira? XD Najó, de hülyén írtam le :D Segítesz?
2011. máj. 11. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen op.rendszered van? esetleg nem kaptál egy cd-t az adapterhez?
2011. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kaptam cd-t, meg elolvastam amit ír a kis papírka, de nem sikerült sehogy se.. :| Windows XP az op.rendszer
2011. máj. 11. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:

előbb a cédét tedd be, telepítsd és majd mikor a gép arra utasít, akkor dugd be


mellesleg, nincs valami windows 7es ikon a csomagoláson? Vagy valami írás, hogy Windows 7 Compatible? Elképzelhető, hogy xp-n nem megy...

2011. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!