Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a különbség a "cycling...

Mi a különbség a "cycling transport", és a "cycling, sport" opció között az endomondo nevű sportprogramban?

Figyelt kérdés
hála a zte blade-emnek, mostmár nyomon tudom követni, hogy hány kilómétert bicikliztem, milyen sebességgel mentem, és ezalatt hány kalóriát égettem el, de zavar, hogy ezt a különbséget nem tudom, amit a kérdésben leírtam. remélem tudtok nekem segíteni! köszönöm szépen
2011. máj. 13. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

"cycling transport" közlekedés célból kerékpározni

"cycling, sport" sportolás célból kerekezni

2011. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt értem, de mi a különbség a számításban?
2011. máj. 13. 21:35
 3/5 anonim válasza:
Van különbség egyáltalán? Lehetséges, hogy ugyanúgy számolja, csak neked adja meg a lehetőséget nyilvántartani, hogy mikor mentél muszájból és mikor hobbiból, így jobban tudod a tevékenységeidet csoportosítani
2012. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Chary válasza:
Itt ugyan angolul van, de legalább itt van a válasz :) Nem igazán tudok angolul, de tényleg valami olyasmi, amit az előttem szóló írt. A 'sport', a sportolás céljával végzett kerékpározás, amit úgy definiál, hogy kb. 25 km/h-nál gyorsabb. A 'transport' a közlekedés szándékával történő kerékpározás. Ez lassú, kb. 14-15 km/h. A harmadik opció az 'indoor', az MTB-kal terepen. Nos ... én 7 hónap kihagyás után, 50 évesen MTB-kal csupán 21 km/h-t tudtam tartani 43 km-en, nálam ez is a 'sport' opció. Az eredeti leírás itt olvasható: [link]
2019. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Chary válasza:
Nem tudom, hogy kell javítanom, ezért írok egy másik bejegyzést. A 'cycling (indoor)' az a szobabiciklit jelenti. A MTB-os terepbiciklit az outdoor jelenteni, de ilyen nincs az Endomondoban. De ezeket a számításokat kezeld fenntartással. Csak a testtömeget veszi alapul, pedig még egy rakat dologtól függ.
2019. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!