Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudok digitalizáló tábláho...

Gábor1125 kérdése:

Hol tudok digitalizáló táblához CSAK ceruzát venni?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a Genius G-pen 560-as digitalizáló táblámhoz való ceruzám eltűnt és nem akarok egy teljesen újat (pad + ceruza) venni...

Hol lehet ilyet vagy ezzel kompatibiliset venni?


2011. jún. 9. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ahhoz előbb meg kell tanulnod olvasni.


Szabályzat:

"Ugye ellenőrizted, hogy ezt még senki nem kérdezte meg előtted, amit tudni szeretnél? Ha nem, bal oldalt, a menüpontok alatt, írd be a keresőboxba a kérdéseddel kapcsolatos kulcsszavakat, hátha így is megtalálod kérdésedre a választ!"


Mivel már másodszor írod be ugyanezt, feltételezem nem sikerült másodszorra sem elolvasnod a kérdésekre vonatkozó szabályokat.

2011. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát próbálkozz ott, ahol vetted, esetleg ahol még árulnak, ha nincs, akkor ebay.

De ez a baj a Geniussal és a hasonló olcsóbakkal. Egy wacom kicsit drágább, de alkatrészt és kiegészítőket pillanatok alatt kapsz, ehhez viszont úgy kell vadászni. Azért sok sikert!

2011. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, elolvastam a szabályzatot... csak mivel először rossz kategóriába írtam, így újra feltettem a megfelelő szekcióba!
2011. jún. 10. 02:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!