Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen memóriakártyát vegyek...

Milyen memóriakártyát vegyek FULL HD video tárolására?

Figyelt kérdés
Most vettem egy digitális fényképezőgépet és memóriakártyát vennék hozzá.De nem tudom mekkorát.Kb 45 percnyi FULL HD video és kb 200 db 12 MP fotónak kellene ráférnie.Azt hallottam,hogy nem csak a tárhely,hanem az írási és olvasási sebességet is nézni kell.8 GB-os kártya elég?
2011. jún. 12. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A 45 perc fullHD video olyan 4 GB, a 200 fotó nagyban függ a minőségtől, de mindenképp bele fog férni a maradék 4 gigába. Oylat vegyél, ami legalább 30 MB/s sebességet tud, de ezt általában ma már minden viszi.
2011. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Akkor megnyugodtam,mert a szakboltban mindenképpen legalább 16 GB kártyát akartak rámsózni.Árban pedig a duplája a 8 GB karinak.
2011. jún. 12. 19:02
 3/4 anonim válasza:
azért ez ebben a formában nem igaz, dslrrel 4 gigára ~15perc max, ami ráfér 1080p-ben a tömörítés miatt.
2012. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy 600D-s dslr gépnél 4perc 1,4gb körül van... :)
2013. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!