Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Win7-em van az új gépen (...

Win7-em van az új gépen ( 2magon 3.2 ghz,4 gb ram 1 gb hd videókártya) és ahányszor játszok valamivel, x idő után ( volt h 1 óra volt h 5 perc) elsötétül a képernyő és meghal a gép, ujra kell indítani. ötletek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
ha a gép nem áll le, csak elsötétül a kép, akkor valószínűleg a videó kártya melegszik túl, és leáll...
2011. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hogy a bús francba? van olyan ventillátor benne mint állat!:D
2011. jún. 16. 21:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó midn1, köszi szépen, ventillátorom odavágtam géphez,oldalház leszerelve, ha most is leáll rávágom az egész fagyasztót:D
2011. jún. 16. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a konfig. Levettem a ház oldalait, és beraktam egy 12 cm-es ventit. Így nem áll le, de ha megnézem bőven eléri az egyik mag a 72 fokot, a másik általában kevesebb. Normál böngészéskor alig 35 fokos az egész.
2011. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
most ott a ventillátor, aztán ha nekiállok játszani akkor úgyis bekapcsolom:D De azért köszi.:)
2011. jún. 17. 07:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem jó ugyse, a videókártya hőmérsékelete 37°C GPU aktivitás 0% Ventillátor sebesség 40% msot nem játszok... Mégis amikor nekiállok játszani egy kis idő után meghal az egész..mért?
2011. júl. 8. 10:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az everesttel nézed, még jó, ha 30 fokot mutat. Nézd meg ilyenkor a biosban, vagy töltsél le jobb progit a méréshez. De akkor is igaza van az elsőnek: tűlmelegedik a géped. Nem véletlenül akkora téma a hűtés! Oldd meg!
2011. júl. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a segítséget:))
2011. júl. 11. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!