Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet a hiba? A beltérinél...

Hol lehet a hiba? A beltérinél vagy talán a kártyánál?

Figyelt kérdés
Vettem egy Hello HD dekóder kártyát, beraktam a beltérimbe, amelyik a paraméterei alapján kellene hogy tudja kezelni. Fel is ismeri (képernyőre kiírja hogy "Conax" ) de a névleges huszonegynéhány csatornából mindössze kettőt dekódol, a többinél se kép, se hang. Hol lehet a hiba?
2011. jún. 22. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Antenna jól áll? Amennyire tudom, a HelloHD két holdról ad (HotBird és EuroBird), vételéhez monoblock fej kell, abból is 4 fokos (van belőle 6,2-es is).

Ez a része a rendszernek okés?

2011. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ott lehet a gond, ugyan csak az Eurobird 9-re vagyok ráállva jelenleg, de csak onnan is tizenegynehány csatornának kellene jönnie. A listában benne is vannak, a jelerősség is megfelelő. A Filmbox HD pl. gyönyörűen nézhető, pedig az benne sincs a csomagban, amit kértem. Nem lehet, hogy a kártya rosszul lett aktiválva?
2011. jún. 23. 04:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Melyik csomagot vetted?

A Hello HD-nél nem tudom, más szolgáltatóknál az, hogy a kódolás megegyezik (nálad conax), az, hogy magyar nyelvű, még nem jelenti azt, hogy a Te kártyád nyitja, mert lehet szórás szlovák, cseh, horvát, román előfizetőknek.

Valóban a Eurobirdön magyar nyelvű, conax kódolású jóval 30 felett van.

Itt meg is nézheted:

[link]

2011. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kártyát itthon vettem, a Hello HD hivatalos forgalmazójánál. De azóta minden gondom megoldódott (magától) hálisten, már az is dekódolva van, amit elő sem fizettem! Bár ez csak a "beetetési időszakban" lesz így, ahogy a szaki mondta. Köszönöm a válaszaid.
2011. jún. 24. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!