Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha SMS-t küldök vezetékes...

Ha SMS-t küldök vezetékes telefonra, akkor megkapják?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 21:25
 1/9 anonim válasza:
8%
nem. ne haragudj de hulye kerdes.
2009. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha az adott készülék tudja fogadni, akkor megkapják. Ha nem, akkor nem.
2009. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megkapja, egy automata mondja be a vonalas telefonra a mobilon megírt szöveget.
2009. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
amit uolsó írt az igaz, csak megerősítem, nem ismtélem
2009. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megkapják. Amikor ezt behozták, akkoriban szórakozgattunk, hogy mindenféle hülye szöveget, nyelvtörőt küldünk sms-ben, persze csak családi berkeken belül, itthonra, és hallgattuk, hogy hogyan mondja a gépi hang, elrontja-e vajon. :-)
2009. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha SMS képes telefon van, és az be van állítva, akkor szövegként kapja meg, ha nem sms képes telefon (vagy nincs bejelentkezve az sms központba az adott állomás), akkor hangos üzenetként kapja meg a címzett az üzenetet.

A szöveges formájú kézbesítésnek további feltétele, hogy a fogadó fél állomásán működjön a hívószámkijelzés szolgáltatás (mert így tudja az sms-képes telefon megkülönböztetni a központtól jövő hívást, és fogadni az sms-t)

2009. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,megkapják.Csak az a kérdés,hogy mennyi idő után?Én is kipróbáltam,éjjeli 1-kor küldtem mobilról sms-t saját vezetékes számunkra,és reggel 8-körül érkezett meg!:D
2009. márc. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek !=))
2009. ápr. 11. 18:13
 9/9 anonim válasza:
És ha most küldeném,de nincs az illető telefonnál,később is meg tudja hallgatni?
2022. dec. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!