Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha youtuba-ra feltöltök...

Ha youtuba-ra feltöltök videót és abban van zene ami hires előadótól van például pitbull, rihanna, stb. akkor azt mért törlik?

Figyelt kérdés
szerzői jogok miatt?
2011. jún. 28. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2011. jún. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,ezt nem lehet kikerülni semmilyen megoldással?
2011. jún. 28. 11:22
 3/5 Pityupocse ***** válasza:
nem, de elég ritka, hogy törlik, millióan töltenek fel számokat, és mindent nem lehet megnézni még azoknak sem akiknek ez a dolguk.
2011. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi azért!:)
2011. jún. 28. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:
De ki lehet kerülni, elméletileg a jogokat kell megadni, vagy ha mixet, részletet teszel fel belőle... én anno egy filmről készitettem egy zenés etűdött, és amint felraktam leszedték a warnerbrosra hivatkozva, a felajánlot menüben jelöltem hogy téves a leszedés és izé hozé meg na, és utána már nem tiltották le a videot..
2011. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!