Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Youtuberól az mp3 downloader...

Youtuberól az mp3 downloader segítségével töltöttem le zenét, de sajnos a számok nagy részén írásvédettség van, így nem tudom rárakni telefonra. Hogyan tudnám megszüntetni ezt az írásvédettséget?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 09:40
 1/5 anonim válasza:
Jobb gomb/tulajdonságok/Írásvédett kipipálása De valószínűleg nem ez a gond.
2011. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

megpróbálhatod egy hangfile rögzítővel

audacity (csak közben ne kattintgass a gépen mert mindent felvesz ami a hangkártyán keresztül megy. esetleg soundforge - al feljavíthatod de telefonra jó lesz az is.

2011. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

beirod googleba:youtobe downloader kidob párat letöltöd telepited,utána újra google beitrod mp3 converter,letöltöd, telepited

aztán:youtobe downnal letöltöd a videót,utána pedig mp3 conval átkonvertálod a videot hangá mp4,flv,stb-böl mp3-má,és voálá müködik! :) én is igy szoktam és semmi gondom vele! :D

2011. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat de mint kiderült ennél komplikáltabb a problémám.:D

Egy szimpla írásvédettséget magam is letudtam volna venni minden gond nélkül.


Tehát; amikor tenném rá a telefonra, bizonyos mennyiségű szám után kiírja hogy xy számon írásvédettség van, és hogy szüntessem meg. Nah de ha most kitörlök egy már a telefonomon lévő számot akkor az írásvédettség kiírás eltűnik és átenged kb. 3 további számot és utána megint kiírja a soron következőre hogy írásvédett.

Lehet hogy a telefonnal van valami gáz, egy féléves Nokiám van...fejből nem tudom milyen fajta.:D

2011. júl. 1. 14:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és még több mint egy giga hely van a telefonon, szóval helyhiány sem lehet az ok.
2011. júl. 1. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!