Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülnek a klímaberen...

Mennyibe kerülnek a klímaberendezések? Érdemes drágábbat venni?

Figyelt kérdés
2007. júl. 4. 20:46
 1/5 anonim válasza:
100%
Az árak változóak és vannak középkategoriások is,inkább a teljesítményére figyelj oda,hogy hány légköbmétert tud kihűteni.Ha klimát veszel számolj a telepitési költségekkel is ami rendszerint annyiba kerül pluszba mint maga a klima,ha nem többe.Vásárlás előtt keress egy szerelőt is aki felrakja,mert általában csak a saját maguk által forgalmazott klimákat rakják fel szivesen.
2007. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
A mi érdeklődésünkre azt mondta a szerelő (aki nem forgalmaz, "csak" szerel - nem kap jutalékot), hogy érdemesebb valami középkategóriás vagy drágább készüléket vásárolni, hiszen ezek fogyasztása fordított általában fordított arányban van az árukkal, tehát hosszabb távon jobban megéri a befektetést. És hát klímát hosszabb távra vásárol az ember. A minőségről már nem is beszélve, mert általában ami olcsó, annak gyérebb is a minősége.
2007. júl. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem az ár hanem a teljesitény számit. de minél drágább annál jobb.:D
2007. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
78%

A minőség nem az árcímkénél kezdődik szerintem. Nem biztos, hogy egy olcsó készülék nem tudja ugyanazt, mint egy drága, lehet, hogy csak a marketingköltséget teszik bele az árba.

Nekem például Chigo klímám van, nem is volt drága, inverteres és levegőszűrő is van benne, és csak 125 ezer Ft volt. Ugyanez az LG-nél 220 ezer Ft.

A neten vettem, a honlapjukról rendeltem és be is szerelték

2009. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zozo76hun válasza:
100%
Csak amikor nincs alkatresz a bovli-hoz es az egesz uzemkeptelen miatta, a lakasban meg van 35 fok, akkor rajon az ember hogy OLYAN klima-berendezest kell valasztani amihez BIZTOSITOTT a magyarorszagi szerviz es alkatresz ellatas. Szoval egy markas(abb) berendezes NEM CSAK azert draga mert a nevet fizeted meg.
2013. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!