Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen egyszerű, de használhat...

Milyen egyszerű, de használható GPS-t vegyek?

Figyelt kérdés

Évente csak 6~8 alkalomra kellene. Kis budapesti utcák,ill.kis dunántúli falvak megtalálására.

Egyáltalán ha "0"-ról kezdem,mik a kritériumok..mitől jó,mitől rossz egy navigáció. Alapgépet keresek.


2011. júl. 8. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Az hogy mekkora a képernyő, látható. El voltam a 3,5"-ossal is, most 4,3-as van, de már szinte hangutasítás után is el lehet navigálni 2,4-en is(ez a PDA/telefonom, mindig nálam van).

Amitől jó, az a rajta futó navigációs program és annak frissíthetősége. Ha a rendszeres térképfrissítés megoldott, akkor jól használható..

2011. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pityupocse ***** válasza:
szerintem a mai világban egy okos telefonnal sokkal jobban jársz, abban van gps is, és millió egyéb alkalmazás ami megkönnyíti az életed.
2011. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi ! én az "idősebb"/49F/ generációhoz tartozom,tökéletesen elvagyok egy egyszerűbb,olcsóbb telefonnal egy fél évtizedig.(most egy X2 van)

Viszont nagyon kellene egy egyszerű navigáció,ami "idénymunkára" Magyarországon elnavigál.

Végigjártam jónéhány boltot,kezdek az "alapfogalmakkal" tisztában lenni.

Azt hiszem,egy Navi lesz a kiválasztottam,ami M.o.térképes,IGO8-as,egy évig ingyenes frissíthetőséggel,TMC támogatott,2gigás sd kártyával,4,3"kijelzővel 25ezer ft.

2011. júl. 11. 13:46
 4/5 Pityupocse ***** válasza:
akkor pedig azt tudom ajánlani, hogy a kiválasztott típusra keress rá googleben, és olvass legalább 1 értékelést, vagy ha nincs, akkor vevői visszajelzést! Sok kellemetlen pillanatot megspórolsz, ha tudatában vagy annak, hogy mi nincs rendben az általad kiválasztott darabbal. A boltban nagyrészt csak az előnyeiről fognak tájékoztatni, az, hogy sokszor lefagy, vagy nehezen csatlakozik új műholdhoz, nem hiszem hogy elhangzana egy eladó szájából.
2011. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eddig sok navi volt a kezemben (hogyan lehetne használni, kérdéssel), mindegyik tette a dolgát szépen.

De nem várható el tőle, hogy az ülésen vagy öledben vagy a szobában(!) navigáljon. Kiforrott technika a GPS (chip) milliószámra gyártják.

Kap rá garanciát, ha gond van, javítják vagy cserélik.

Én ugyan mindig szoftver nélkül veszem, de nekem nem gond programot tenni rá, persze az időbe telik.

Ezért az árért, térképért nem rossz választás.

Valamivel kedvezőbb árért volna csak kockázatosabb választás.

2011. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!