Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows 7-et hogyan lehet...

Windows 7-et hogyan lehet személyre szabni? Háttérkép, téma stb.

Figyelt kérdés
Már próbáltam jobb gombbal(nincs sem testreszabás, sem personalize opció), vezérlőpulttal, a beállítani kívánt képből kiindulva, de egyszerűen nem engedi sehogysem. Néztem súgókat, videókat róla, de mind a jobbgombos personalize paranccsal jön, ami nekem nincs. Hogyan lehet ezt máshogy beállítani?
2011. júl. 9. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Asztal 1 üres pontján jobbegér -> Személyre szabás -> Lent alul van hogy Asztal háttere, ablak színe, hangok és képernyőkímélő. Sok sikert.


VAGY!!


Vezérlőpult\Megjelenés és személyes beállítások\Személyre szabás

2011. júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de írtam,hogy a jobbegérgombos megoldásnál nincs olyan opció, és a vezérlőpult megjelenítési beállításai között sincsen. Egyszerűen nincs olyan opció az egész rendszerben...
2011. júl. 9. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha Starter kiadás, akkor hivatalosan nem lehet:

"A Windows 7 Starter rendszert használó számítógépeken nem módosítható a háttérkép (tapéta) és a téma. Más módokon személyre szabhatja a számítógépet, például megváltoztathatja az ablakok színét, vagy hozzáadhat minialkalmazásokat az asztalhoz. Ha új témákkal vagy háttérképekkel szeretné számítógépe megjelenését személyre szabni, a Windows 7 másik kiadására kell frissítenie." ( [link] )


Vannak trükkök a háttérkép megváltoztatására, amikről írnak itt is pl.: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas_..

2011. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A rohadt életbe amúgy... most nézhetem ezt a gyönyörű windowsos tapétát... nem volt valami jó vétel ez a laptop, kár, hogy nem értek hozzá, és ezért rám tudták sózni... (nem csak a w7tel van a baj) :S
2011. júl. 9. 11:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Starter.. netbookra se tenném fel... Rakj fel Ultimatet, azzal már menni fog! [Első voltam]
2011. júl. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!