Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a steamről...

Hogyan lehet a steamről ingyenesen letölteni olyan játékokat amilyeneket én szeretnék?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 10:44
 1/5 bix válasza:
ingyen nem fogsz tudni csak ha feltöröd, de arra nem igazán van rá lehetőséged
2011. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bix válasza:
jah és vannak ingyenes játékok, de a fizetősöket max torrentről tudod leszedni, és azzal neten csak tört szerveren mehetsz, ahol hatványozottan több a csaló...
2011. júl. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
lehetséges, de azt nem mondom el, hogy hogyan. két ilyen alkalmazás található a neten, de ha Én tudtam rá szánni pénzt nem túl rózsás anyagi helyzet mellett, akkor Te se képezz kivételt:) filléres akciók vannak egész nyáron át.
2011. júl. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
regisztrálsz és megnézed melyek ingyenesek, illetve folyamatosan, kb hetente 1-2* megnézed, hogy van-e valami akciózva
2011. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az első megoldás:

-Szeresd meg azokat a játékokat amiket ingyen adnak =)

(Ilyen például az Alien Swarm vagy az Alliance of Valiant Arms)

második megoldás:

-Tört steamet kell szerezned, mert azokkal úgy töltöd le a játékokat (ha le tudod, mert még nem mindegyiken működik), hogy eredetinek látja ezért az eredeti szerverekre is be tudsz kukucskálni. Ilyen például a PacSteam vagy a DarkSteam.

2011. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!