Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik notebook a legjobb...

Melyik notebook a legjobb ezek közül?

Figyelt kérdés

HP MINI 110-3600

ASUS R105D

SAMSUNG N145 JP01


2011. júl. 13. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
linkeket kellene betenni
2011. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első:


kijelölöd (3 kattintás), ctrl+c, ctrl+t, google.hu (vagy ha be van állítva ezt ki lehet hagyni), ctrl+v, enter, és kész.

Ez nekem tartott 4-5 másodpercig, pedig tesóm Asus EEE PC-jén vagyok, ami 10 colos kis szar, nekem meg el sem fér rajta 3 ujjam sem.


Persze kényelmesebb lenne, ha csak egyet kéne kattintani, de ez sem olyan bonyolult.


Amúgy a HP-t ajánlanám, mert 7200RPM-es 250 gigás vinyója van, és ez az egyetlen amiben eltér az ASUS-tól (Samus-ban meg DDR2-es RAM miatt nem is olvastam tovább a leírást), könnyebb is nála.

Monitor full ugyanaz, CPU is vagy ugyanaz vagy nagyon hasonló, szóval HP

2011. júl. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsi és köszi :)
2011. júl. 14. 07:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyet minek kérdezel? Erre csak az tudna válaszolni akinek mind három van. Másképp nem tudja senki.Nekem ACER van 3 éves semmi baj vele. Akksi kb. 4 órát bír még most is.
2013. dec. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!