Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a fényképezőmön az ISO értéket?

Figyelt kérdés
Fujifilm FinePix A920-as fényképezőm van. ISO érték állandóan auto... Pedig azt írják, hogy van 100, 200, 300 stb. De nekem csak auto. Hol tudnám ezt beállítani?
2011. júl. 14. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha automata módon van a fényképező, mindent automatikusan állít be. Ha van manuális mód, vagy bármilyen más az AUTO-n kívül, aminél kézi beállításokat enged ott már engednie kellene. Adatait megnézve nincs záridő- és rekeszelőválasztása sem, és a hátsó tárcsán sem utal semmilyen gyorsgomb vagy állapot amivel módosítani lehetne. Ha a menürendszerében sincs konkrét beállítás rá, akkor nem lehet beállítani, és a leírás is csak azt jelzi, hogy mekkora tartományban képes a gép magától beállítani az ISO-t. Sajnos egy 2007-es belépőkompaktnál nem elképzelhetetlen hogy ez a maximum lehetőség, hogy magának beállítja. Több leírás is csak annyit közöl, hogy magas érték érhető el vele.
2011. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megvan! A Manuális módon lehet állítani.

Nagyon szépen Köszönöm!!! :)

2011. júl. 19. 11:41
 3/3 anonim válasza:
nekem is ez a típus van azt hogy manuális legyen hol tudom beállítani?
2011. nov. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!