Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Upc-s internet tartozás...

Giorgioo kérdése:

Upc-s internet tartozás valóban csökken a modem leadásakor?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 20:10
 1/2 pedro82 válasza:
Nem gondolnám. Ha felmondod a szolgáltatást (tartozás nélkül), a modemet vissza kell adnod. Én három hete váltottam, pár napon belül hívtak, hogy jönnek a modemért. Gyorsabbak voltak, minthogy bevittem volna. A modem a UPC tulajdona, nálad csak addig van, amíg előfizetsz. Ezért kétlem, hogy elengednének neked bármit azért, mert visszakapnak egy olyan modemet, ami amúgyis az övék. Bár nem vagyok UPC-s...
2011. júl. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
soha ne legyen senki UPc-s! velem kicsesztek elég keményen, személyesen kértem egy szolgáltatást hűség nélkül, és 1 hónap mulva egyéb okok miatt le akartam mondani azt mondják hogy nem mondhatom le mert hűségem van. kiderült hogy én állítólag telefonon szóbeli hűséget adtam, és az rögzítve van, de soha nem is volt ilyen hűség! most pedig a behajtós levelek jönnek, meg a STB. ez egy nyomorult senkiházi cég. bemész egy telenor előfizetést kötni. 6-7-8 papírt alá kell írnod, hűség, szerződési feltételek, szolgáltatás sTB. ez a cég ez az upc, egy nagy humbukk!
2013. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!