Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Digitális fényképezőgépet...

Digitális fényképezőgépet szeretnék venni,30 ezer forintom lenne rá. Ha 5-10 perces videókat is szeretnék felvenni vele viszonylag jó minőségben, milyen típust ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 10:49
 1/5 anonim válasza:

[link]

egy memóriakártyával kibővíted a memóriáját és nagyon hosszú felvételt is felvehetsz vele ha kérdésed van vele kapcsolatban tedd fel, nekem is ilyenem van!!!

2011. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hű, most nem tudom fejből, milyen márkát vettem... de majd megnézem.

Pár éve 25 000 volt, jó minőségű képeket és videókat készít, és akkor adtak hozzá egy 1 gigás memóriakártyát ajándékba, így fér rá bőven.

Igazából bementem egy szakboltba, hogy 30 000 alatt keresek fényképezőgépet (nekem is ennyim volt rá), és elmondták, hogy ebben az árkategóriában mit ajánlanak.

Azt hiszem, ez 2008-ban volt, azóta használjuk.

Ha jól emlékszem, Samsung, de megnézem.

2011. júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A Panasonic-kal fotó és videó minőség szempontjából elégedett vagy? Neked bevált ez a gép?

2011. júl. 19. 14:35
 4/5 anonim válasza:

Én a Panasonical nagyon meg vagyok elégedve 8.1 megapixel nagyon jó és számos kis apró funkció van benne pl: ellenfény,vörösszem az ellenfény elárnyékolja a nagyon éles fényt a vörösszem pedig erősebb színeket ad.

A videókészítésnél 1 hibája van: nem tudsz videózás közben közelíteni egyébként nagyon ügyes kis gép nem adnám semmiért!!!

2011. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
most kaptam egy gépet, 35 e forint körül volt, annyira új, h még raktáron se volt több. olympus vr-310. hd-ben vesz fel, és mindennel meg vagyok rajta elégdve :)
2011. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!