Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Facebook-chat gond! Mit tegyek?

Facebook-chat gond! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A facebook chat jobb oldali ablakában nem mutatja ki az online személyek teljes sorát, hanem néhány standard személy jelenik meg ott, függetlenül attól, hogy online vagy sem. Mit tegyek hogy ismét helyreálljon a chat?
2011. júl. 19. 12:28
 1/9 anonim válasza:

Jelentkezz ki, aztán be, meg nyitogasd a chat ablakot XD


Én is azt szoktam, mert a facebook chat nagyon sokszor bäszakszik

2011. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hatott :(
2011. júl. 19. 12:41
 3/9 anonim válasza:

Akkor nem tudom.


Én eleve alig használom, mert rohadtul idegesít.


!! Még azt megpróbálhatod, hogy megnyitod külön ablakban. Olyankor jó szokott lenni nálam

2011. júl. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy kell? Nem találok olyan opciót.
2011. júl. 19. 12:51
 5/9 anonim válasza:
Felnyitod a chat ablakot, és felül van ilyen kis fogaskerék mellé írva, hogy lehetőségek. Az az, és a másodikra kell kattintani (ha angol, akkor „Pop out chat”, ha magyar, akkor „Chat külön ablakban” vagy valami ilyesmi)
2011. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor nálam valami gond van, mert nem így van. Pillanat és belinkelek egy PrintScreent.
2011. júl. 19. 13:04
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

Nekem ez látszik, ha a kis kerékre kattintok. Amint látni lehet: vannak olyan emberkék akik nincsenek benn, mégis megjelennek a listán csak éppen nincs zöld karika a nevük mellett... és egy csomó online nem jelenik meg. (a neveket retusáltam :) )

2011. júl. 19. 13:11
 8/9 anonim válasza:
Akkor fogalmam sincs, hogy mi baja lehet a chatednek xD
2011. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sajnos nálam is ez a probléma, ez egy újítás a facebookon, de nagyon nem jön be
2011. júl. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!