Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tenyleg nem bevaltak a laptop-...

Tenyleg nem bevaltak a laptop-ok, es nem erdemes venni?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni laptop-ot,de sokan beszelnek le rola,mert azt mondjak hamar elromolnak,es ha valami megmegy bennuk nem lhet megcsinaltatni.Ez tenyleg igy van?erdemes vagy nem erdeemes venni?tartosak e?es ha igen,milyet eri meg venni?elore is koszonom a tanacsokat.
2011. aug. 1. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Baromság.

Megéri, de valóban csak akkor, ha szükséged van arra, hogy hordozni lehessen, például egyetemista vagy és ingázol két város között, vagy a munkádhoz és otthon is szeretnéd használni.

Ha csak arra kell, hogy otthon netezz, filmezz, játssz, akkor jobb egy asztali PC, mert sokkal olcsóbb.

2011. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia! Ezzel nem értek egyet, már 2 éve megvan a laptopom, és semmi baja! Pontosabban 2 is van, egyik anyáé, a másikat meg csak enyémnek tartom mert én használom de nem lényeg. Az egyik Acer, a másik meg Asus. De anya Acer Vistájával az volt a baj, hogy az elmúlt hetekben, fluor zöld üzenet látszott a képernyőn, asszem test MSG felirattal. Egy kicsit kutattam utána, és kiderült, hogy főként Asus laptopokon történik. Nekem ez az Acer most Windows 7-es, és semmi bajom vele.
2011. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mokkacsino ***** válasza:

Nyugodtan vehetsz laptopot. Az tény, hogy egy kicsit nehezebb fejleszteni, de amit leírtál nem igaz.


Azt döntsd el, hogy azért kelle a laptop,mert sokat akarod a gépet hurcolni, vagy csak úgy mert divat.

Mert ha az utóbbi, akkor inkább javaslom az asztaligépet, mert azért még így is nagyobb teljesítményre képes (ugyanolyan hardverrel szerelt laptophoz képest) és a nagy monitor sem utolsó. Ja és még monitorral együtt is lehet olcsóbb.


De ha a hordozhatóság fontos, mindenképpen laptop.

2011. aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem a hordozhatosag lenne a lenyege,mert van asztali gepem,csak kicsit regi,volt mar eleg sok bajom vele,es borzaszto lassu mar...ezert kicserelnem,de a hordozhatosg miatt szeretnek inkabb laptopot,mivel filmet neznem van hol...de sokan beszelnek le rola,ezert kerek tanacsot,es kinek mi a tapasztalata...
2011. aug. 1. 14:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy alsó-középkategóriás Asus laptopom van. Novemberben lesz 4 éves. Az utóbbi 2 évben már asztali gépként üzemel csak,kivéve évi egy-egy hetet.

Az akksija már vifi-vel alig bírja háromnegyed óráig. Amúgy SEMMI baja nem volt még! 2,5 éves korában vittem tisztíttatni+ valami alkatrész zsírban van,azt cserélték(a zsírt).

Munkára kell,napi min.3~4 órát megy. Játszás nincs vele,...már csak a koromnál fogva sem.(48F)

2011. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azert uzemel csak asztali gepkent mert nem megy/birja mar tolto nelkul,vagy csak azert mert nincs szukseged hordozni?
2011. aug. 2. 08:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Csupán azért,mert nincs már szükségem,hogy vigyem.

Ha szükség volna rá,már vettem volna új akksit,kicsit több,mint 10ezer.

Anno még többet ment,mint mostanában,úgy hogy kapott rendesen,akkor már azon gondolkodtam néha,hogy beruházok még egy-pót akksira is.

2011. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Van egy jó régi laptopunk, nem is emlékszem, de biztos, hogy idősebb, mint öt év. A képernyő alatti rész kicsit rossz állapotú már, hely nem sok van rajta, aksi 20 percnél tovább nem bírja töltés nélkül, időnként pár billentyű nem reagál. De kiválóan működik, még csak nem is lassú....
2011. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!