Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a különbség az Plazma- és...

Mi a különbség az Plazma- és az LCD- TV között?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 15:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
52%
Sose volt cél a "tökéletes" fekete, a crt-k se tudták, sőt! Nézz meg egy-két crt-t kikapcsolva, simán középszürke a színe. Ha viszont megnézel valamelyik műszaki áruházban egy 10-es generációs Panasonic plazmát (idei modellek, neopdp panellel: G10, G15, V10, Z1), azoknál igenám eddig nem látott mély feketék vannak.
2009. ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
egyiket se olcsó javíttatni. nem mellékes dolog...
2009. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
55%

Sose volt cél a "tökéletes" fekete, a crt-k se tudták, sőt! Nézz meg egy-két crt-t kikapcsolva, simán középszürke a színe. Ha viszont megnézel valamelyik műszaki áruházban egy 10-es generációs Panasonic plazmát (idei modellek, neopdp panellel: G10, G15, V10, Z1), azoknál igenám eddig nem látott mély feketék vannak.

Ez egy épületes baromság! Olvass utána... De ha kell megkeresem a linket is! Egy plazma a büdös q.va életven sem tud oan feketét előállitani, mint egy crt!!!

2009. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
55%
Ja... mind a kettő egy rakás szar...
2009. ápr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Olvasni lehet, meg leírni is bármit. Én megnéztem, ez alapján beszélek. De keresd meg a linket.
2009. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
55%
Oké, megkeresem... Amugy szakmabeli vagyok, rtv műszerész, tehát hidd el, nem csak olvastam, láttam is már egyet-kettőt... Sajnos!
2009. ápr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
55%

Na, itt is van:

[link]

2009. ápr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
55%
Amugy meg télleg nem a vita kedvéért: A mhelyemen van egy Samsung, egy Philips/sokkal jobb/ LCD tv, egy Lg 50"_os plazma, és egy Samsung projektoros tv is. Továbbá egy Sony sima projektor is. Na ezzel szoktuk a Foci eb-vb, olimpia, stb. kivetiteni. 2 méter átlóban is.
2009. ápr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
A linkhez: húha, ha valaki valamit kiír a netre, akkor annak már minden szava igaz és el is kell hinni? Még egyszsr mondom: Panasonic G10, G15, V10, Z1. Lehet megnézni, milyen a feketéjük és nem mellesleg a fogyasztásuk (ugyanaz, mint egy LCD-nek, ill. kisebb). Amúgy a cikkben elég sok félműveltségre utaló kijelentés van.
2009. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
55%
Na mindegy, nem közeledtek az álláspontok... Csak még annyit, hogy 5 év mulva eltünik a plazma, és csak lcd, ill. lézer tv-k lesznek. Erre van egy fogadásom is! Amugy az idei amerikai show-n már több gyártó pedzegette, hogy leállnak a fejlesztésekkel a plazma vonalon. Nézz utána. Utána csak az lcd /lásd mobiltelefonok, hordozható kütyük/ kijelzőjére és a lézerre fókuszálnak.
2009. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!