Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az integrált VGA-nak?

Az integrált VGA-nak?

Figyelt kérdés
általába milyen teljesítménye van? Egy gépet néztem ki (60.000Ft) és nem tudom milyen lehet benne hogy megéri-e venni a gépet? Tudom hogy alacsony általába a teljesítménye de mennyire 258 mb vagy 512?
2011. aug. 3. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyelvtanilag eléggé kifogásolható a kérdés, de ha arra vagy kíváncsi, hogy abban a gépben 258 [ 256] vagy 512 Mb-os videókártya van, akkor azt nem tudjuk ezekből az információkból megmondani.


Nagy teljesítményt ne várj el tőle [ 60 ezerért meg főleg], a mai játékok valószínűleg akadnak majd rajta.

2011. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hozzá lehet a karihoz rendelni az alap memóriából, de sose több 64MB-nál..

Az enyém 8MB-ot kap, alap játékok mennek..

Ráadásul ez a memória jóval lassabb elérésű, mint a kártyán lévő..

2011. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lordsithlord válasza:

Így nem tudok neked pontos választ adni, mivel típusa vűálogatja, mennyi és milyen memóriával tud dolgozni (van, amelyiknek van saját memóriája, van ,amelyik a sajátja mellett tud a rendszer memóriájából is leválasztani, és van, amelyik csak rendszermemóriát használ). Alapvetően egy integrált VGA által használható memória 1 és 1024Mb között mozog, de mint írtam, ez típus függő.

Az is érdekessé teszi a kérdést, hogy van-e az adott chipnek 3D támogatása vagy csak valamilyen sima, hagyományos vezérlőt tettek-e a lapba.


Informatikusként azt mondhatom, hogy már irodai használatnál is lehetnek problémák (bár pl. Windows 7 már nagyon nem szereti, sok eszköz nem működik benne rendesen ilyen alatt), az internetezésnél is lehetnek akadozások, hála a sok hülye animációnak (sajnos egyre több helyen használják a VGA teljesítményét is az animációhoz).

Modern játékokról ne is álmodozz, hiába választasz le akár 1024Mb-ot is, akadozások lesznek, mivel a memória egy részét mindenképpen a rendszermemória fogja adni, így lesznek igen zavaró akadozások.

2011. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor más gépet választok mindnekinek ment a zöld kéz.
2011. aug. 3. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!