Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire tartosak a laptop-ok?

Mennyire tartosak a laptop-ok?

Figyelt kérdés
Nekem van asztalim,csak kicsit mar regi,de a munkam miatt szuksegem volna egy laptopra,fokent a hordozhatosag miatt.Mennyire bevaltak es tartosak?Mert azt hallottam a sok felnyitogtatastol hamar elromlanak,illetve az aksi hamar megmegy bennuk,stb.Kinek mi a tapasztalata?Tanacsok?Elore is koszi!!
2011. aug. 3. 14:45
 1/3 anonim válasza:

Hello!

Hát...nekem 3 éves laptopom van,fujitsu siemens

Meg vagyok vele elégedve.Igazából csak a ventillátort kell időnként tisztítani + op rendszert újratelepíteni akárcsak az asztali gépnél.Az aksit fél éve kellett kicserélni.De ha áram alatt van a laptop nem jó ha bent hagyod az aksit,kivéve ha tölteni szertnéd,mert előbb tönkre megy.

2011. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hali! Nekem is 3éve van egy fujitsu siemens laptopom, nekem elég sok gondom volt vele de minden szervizben aztmondták jó gép... Én most egy HP laptopot fogok venni!
2011. aug. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát ha munka szempontból kell neked akkor elég egy közepes erősségű laptop és amit a többiek írtak fent szerintem nem lesz problémád vele.
2011. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!