Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki ismer olyan boltot,...

Valaki ismer olyan boltot, honlapot, ahol vakoknak vannak eszközök? Elsősorban MAGYARUL beszélő óra, illetve vakoknak kifejlesztett telefon elérhető áron?

Figyelt kérdés

Egy kis szar program az hogy beszéljen egy óra, és 25000 Ft-ért találtam egy óraszerűséget. Az összes többi német, angol...

Elképesztő, hogy abszolút leszarják a vakokat, vagy olyan árakat kérnek el az eszközökért, hogy hihetetlen, és persze az állam semmit nem támogat!


2011. aug. 3. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:

A telefonra a BEST programot tudom ajánlani. Ezt nem ismerem, csak azt tudom, hogy ingyenes. Keress rá a neten. Van a talks program is, az symbiános telefonokra van, és nem ingyen. Viszont a [link] -n fent van a demoja. Le lehet tölteni. Nagyon tudom ajánlani, hogy ha megtaláltad a BEST programot, keresd fel őket, és csak utána foglalkozz a talks-al.

Van braille karóra, nem tudom mennyiért. Fel lehet nyitni a tetejét, és kitapintani, hogy mennyi az idő.

Egyenlőre ennyi, ha reagálsz, tehát látom, hogy még figyeled a kérdésed, és még mindig érdekelnek a dolgok, akkor írok többet .

2011. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!