Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom kiszedni a zenékből...

Hogy tudom kiszedni a zenékből bizonyos hangokat, pl: Csak az ének hangot?

Figyelt kérdés
Milyen programot használnak erre, ami tisztán kiszűri a hangokat?
2011. aug. 4. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
mire kell?
2011. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Most nem mindegy mire kell? Ez engem is nagyon érdekelne...
2011. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez nem egy egyszerű dolog. Olyan program nincs, hogy van egy nagy piros gomb: "énekhang szűrés", és klikk.


Komoly hangszerkesztő programokkal, alapos tudással ilyen téren meg lehet csinálni, de lehet szórakozni pl. Audacity-vel is, ami egy ingyenes hangszerkesztő.

2011. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Virtual DJ-ben van egy ilyen szűrő.
2011. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az Audacityvel pont nem lehet, legalábbis ami nekem van, azzal csak összerakni lehet sávokat, szétszedni egy számot nem (csak a saját projektemet tudom szétszedni, ha már wma vagy mp3, akkor nem).

És azért nem mindegy, mert ha az éneket akarja levenni és az alapot megtartani, akkor tudok segíteni. Ha az alap nem kell neki, csak az ének, vagy csak a gitár, akkor nem.

De nem kell válaszolni, végül nem muszáj, hogy segítsek.

2011. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hm. Úgy tudtam, hogy lehet Audacity-ben, lévén, hogy van benne mindenféle szűrő. De hát én nem vagyok hangtechnikus ... :)
2011. aug. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A virtual dj-vel az a baj hogy borzasztó hangminőségben szedi ki és csak az énekhangot.

Nekem valami komolyabb kell.....Ja és Fl studio9-el készítenék remixeket, szóval nem csak az ének hang kéne.

2011. aug. 4. 23:26
 8/10 A kérdező kommentje:
Olyan program kéne amivel ki lehet szűrni a frekvenciákat és így szinte bármit ki lehetne szedni a zenékből, vagy hallottam már olyan oldalról ahol ismertebb zenék vocal,basszus és egyéb hangjai vannak fenn, nem tud valaki ilyen weboldalt?
2011. aug. 4. 23:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet kiszűrögetni ilyeneket, mert ahogy tapasztaltad is, borzasztó lesz a hangminőség utána, tökmindegy milyen hűdeszuper programmal csinálod.

Youtubeon egyébként szoktak fent lenni külön külön sávok.

2011. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már találtam ilyen hangsávokat, énekhangokat a 4share.com oldalon.Beírsz egy zenét és utána írod hogy acapella.
2011. aug. 7. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!