Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Most meglévő Thome kábelnet+ká...

Most meglévő Thome kábelnet+kábeltv+Telefon rendszert szeretném átváltani digire. Kérdések. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyon képben ezekkel az új dolgokkal.3 Problémám lenne.


1:Most rendelkezem a thomenál kábeles csomaggal,ezt szeretném átváltani Digire úgy,hogy csak televíziót és internetet fizessek.Eddig telefonvonalon jött az internet modembe csatlakoztatva,ha lemondanám a telefont attól ők még ott be tudnák hozni telefon nélkül az internetet?


2: Az internetnél és a Televíziónál két fajta opció van

Kábelnet(Lan) Illetve Kábelnet(Modem) / Kábel TV illetve Műholdas TV


Ahogyan kivettem az olvasmányból, Műholdas TV-t kettőnél több televízióra nem tudnak kötni márpedig nekem 3 Televízióm is van.Tévedek,vagy marad a kábeltv?


Internet esetén 3 számítógépre kellene megosztanom a sávszélességet,a lan kábelnet sebesség miatt csábítóbb.Mi a különbség a modemes illetve a Lanos bejöveteli mód között,eloszthatom routerrel 3 felé ha a LAN csomagot rendelem?


3: Ha telefonkábelen hoznák be az internetet,elbírná a 80MB/s sebességet?


2011. aug. 4. 20:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!