Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Segitséget szeretnék kérni,...

Bonee kérdése:

Segitséget szeretnék kérni, hogy felraktam a wow ot (Eredeti Dvd- im vannak) és a patchelésnél elakadok. MI LEHET A HIBA? Tovább olvashatsz lent

Figyelt kérdés

3.2.0 tól nem engedett tovább patchelni . ujra tettem a game-t 3.2.2 10505 őn vagyok és amikor tenném a 3.3.0 patchet akkor ezt irja ki The file "C:\Program Files\Common Files\Blizzard Entertainment\World of Warcraft\Uninstall.xml.temp" could not be created. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerFile::Create)

3.3.5 ig kellene a patch. (NORMÁLIS VÁLASZOAKT LÉGYSZI)


2011. aug. 5. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
WoW:WotLK lemezeid vannak? A patchekkel lesz a gond. Eredeti adatbázisból nem tudod már letölteni, ott a 4.0-tól indítja el, de a [link] -n eléred.
2011. aug. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 B. Elek válasza:
vagy inkább menj csajozni
2011. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!