Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rendelés Deal Extreme-ről?

Rendelés Deal Extreme-ről?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni hogy rendeltem egy elektronikai cikket Hong-Kongból és múlt hó 31. és mennyi idő lehet max míg ideér?


A rendeléseimnél van olyan hogy Confirm recep, ezt a gombot akkor kell megnyomni ha már megkaptam a rendelt kütyüt?


Aki rendelt már DX-ről világosítson már fel hogy hogyan működnek ott a dolgok... Köszönöm


2011. aug. 8. 20:23
 1/3 anonim válasza:

Pontosan onnan még nem rendeltem, de hong-kongból, ha ajánlva adták fel akkor a feladástól kb 2 hét,

ha EMS gyorspostával, akkor az 1-1,5 hét alatt ideér.

Ha nagyobb értékben rendeltél, akkor a vámon is fenn akadhat..az meg plusz macera. Hála a magyar vámosoknak.

2011. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
25USD-ért rendeltem. Gondolom ez még átcsúszhat a VÁMon. Valaki aki rendelt, használta már a Drop Shipment and Gift Service (Removes DX logo from package. Magyarul mindenféle DX feliratot eltűntet a csomagról hogy a VÁMosok ne tudják hogy honnan van. Ez felfogható előnynek vagy inkább hátrány? Mindössze 1 cent az ára.
2011. aug. 8. 20:51
 3/3 anonim válasza:

Nekem egy hónap minimum, ja az jó ha nincs rajta DX. De van egy gyorsabb kb hasonló cuccokkal:

[link]

2012. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!