Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » USB-s TV Tunerrel tapasztalatok?

USB-s TV Tunerrel tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerul egy átlagos darab? Milyen kép van rajta ,úgy értem jó felbontású? És ha egész képernyon akarom nézni akkor is tiszta a kép?

Neked milyen van/volt?


2011. aug. 9. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel, néhol van olyan amibe az előfizetős mindigtv kártyát bele lehet dugni.


De ha otthonra kell, és van már analóg tunered, lehet, h jobban járnál egy külső dekóderrel, ami tud usb-re is felvenni. A felvételhez nem kell az ámítógép, és tud lejátszani is, rákötheő TV-re, hifire ha kell, pláne ha van több TV-d, vagy projektorod.

2011. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
OOO ez tetszik... Nemtudnál linkelni valami ilyesmit amirol írtál? hmmmm :D
2011. aug. 9. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt épp most találtam.

[link]


Tegnap nézegettem a piros-fekete hülyeboltban a DVB-T vevőket, és hát sokfajta van. Nekem a kívánságlistán egy olyan szerepel ami tud USB-re felvenni, van RCA illetve scart kimenete, HDMI is, bár ezt jelenleg semmire se tudom használni, meg tud kártyát is fogadni, de nem akarok egyúttal kártyát is venni. Ja és MKV-t is tudja. Azt végképp nem értem, hogy miért nem szerelnek bele egy nyamvadt DVD olvasót. Ha nem is ír, de legalább olvasna a szerencsétlen.


Azt még nem sikerült kiderítenem, hogy milyen átverés van az usb csatlakozó illetve a felvételi formátumok terén. Gondolok itt arra, hogy külső usb-s vinyótól bekrepál, nem ismeri fel az SDHC kártyát, a felvett film csak ugyanazon a lejátszón nézhető vissza, és hasonlók.


Nem vagyok rosszindulatú, csak van egy kis szervizes nézőpontom, és pár "kellemes" tapasztalatom a hiradástechnikai szarokkal kapcsolatosan.

2011. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alternatíva, a legnormálisabbnak tűnik:

[link]


Igaz, ezt a scart seggibe kell tenni, de mehet akár a régi videóba is, s akkor megvan az RF modulátor :)


Tud felvenni, lejátszani is, külső vinyóra is, MKV is. Egyedül a kártya nincs benne. HDMI-vel lehet, hogy laptopra is kivihető a képe?

2011. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!