Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Canon Eos 400D-ről vélemények?

Canon Eos 400D-ről vélemények?

Figyelt kérdés

ilyen gépet tervezek venni ez lenne az első tükrös gépem,pár napja alkalmam volt kipróbálni kb 1 órát volt a kezembe a gép de a funkciókat nem néztem meg csak fotóztam...

arra lennék kiváncsi hogy akinek van ilyen gépe az meg van e elégedve vele??..illetve hogy könnyen használható???


2011. aug. 21. 10:09
 1/4 anonim válasza:

Teljesen jó gép, rengeteg fotósnak van ilyen. Könnyen használható, mivel ez a belépő kategória, kezdőknek való (de ezt nem azt jelenti hogy keveset tud). Egy kompakt vagy bridge gépnél jobb fényévekkel.

De gondolom használtan veszed, úgyhogy bizonyosodj meg róla hogy nincsen semmi baja (azt is jó tudni hogy hány expó van benne, ha még nem kérdezted meg).

2011. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát lehet hogy egyik ismim tud szerezni neki van egy elektronikus boltja és mivel régóta ismerem hátha olcsóbban be szerzi nekem...de nagy remény fűzök ahoz hogy inkább hazsnáltan veszem mert olcsóbban ki jövök de majd kiderül ő mennyiért adná..


amúgy mért fontos hogy hány expo van benne???

2011. aug. 21. 19:41
 3/4 anonim válasza:

Mert ezek kb. 50000 expóra vannak tervezve. Szóval ha mondjuk 40 ezernél tart, akkor már várható egy zárcsere, ami nem olcsó. De nem tudhatod biztosra, van akinek 100 ezer után is működik, meg olyan is akinek 3000 után tönkremegy.

Nyugodtan vehetsz használtan ettől még.

2011. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen most néztem használtam van aki rakott bele 400ezer exponálást is. Változó hogy mennyit bír.
2017. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!