Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen márkájú hangfalat vegyek?

Milyen márkájú hangfalat vegyek?

Figyelt kérdés

Nagyobb hangfalakat szeretnék vagyis nagyobb teljesítményüt most csak 45 W-os van és komolyabb hangfalakat szeretnék .

Szerintetek melyik márka a jo mert hát elsöbb SAL ban gondolkoztam csak láttam hogy nagyon nem szeretik meg rossz minőségű ! Simán beszerelhető is jó lenne illetve kész hangfal is !


2011. aug. 25. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol használnád(kültér-beltér) ha bent, akkor mekkora m2, mennyit szánsz rá? Milyen erősítőd van hozzá? SAL = kidobott pénz (gagyik, nem szólnak jól)
2011. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan mire akarod kötni? PC, autó, DVD, vagy valami hifire? Én ezekre gondolok elsősorban. Ha egyedileg akarod megoldani akkor jársz a legjobban ha veszel hangszórókat meg dobozt és te magad szereled össze. És figyelj oda ha erősítőt is vásárolsz mert az sem mindegy. Mert ha jó erősítőd van és rossz hangfalaid akkor a minőség semmit nem fog érni ha fordítva lenne így jó hangfalak rossz erősítő akkor halkabb lehet.
2011. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Beltérre én a JVC-t tudom ajánlani ( mélysugárzóként ) a magas sugárzónak jó a SAL abból is a papírmembrános mert nekem a tölcsér + se akart szólalni és ha kapott 1 kis mélyet abba a pillanatba leégett.Kültérinek pedig csak a régi tesla a jó más nem.Próbálkoztam több márkával is,de csak a tesla felelt + az elvárásaimnak ( én a homokozóból szedtem ki a pp membrános teslát és tökéletesen szólt még utána is )
2011. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem Videoton van, igaz már újonnan valószínűleg nem lehet kapni de elképesztő hangzása van. Minimum húsz éves de semmi baja nincs. Nem régen vettem bele új hangszórót, mert a réginek (eredetinek) a gumija elrohadt.
2011. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ja és lemaradt a lényeg: próbálj meg nézni ilyet Vaterán vagy Teszveszen, mert ez ugyan régi, de szvsz alázza (persze a kategóriájában) a mostani JVC-ket meg Yamahákat.
2011. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok !

KÖszönöm a válaszokat !

Hát beltérre akarom és hát kb.: hangfalak darabja minimum 100W lenee vagyis akkorára gondoltam !

Van hifim most is azt használom rá van kötve számitogépre és hát igaz csak 45 W os hangfalai vannak de jol szolnak csak nagyobbat szeretnék!

És hát erősítő is kellene csak azokhoz igazábol nem értek összetudom szerelni meg minden csak a kiválasztáshoz nem értek !

És hát megköszönném még a segitségeteket !

2011. aug. 26. 10:50
 7/7 A kérdező kommentje:
És hát igazábol itt irtátok hogy a legjobb ha házilag rakom össze hát igazábol ahoz sem értek !
2011. aug. 26. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!