Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Nikon L...

Mi a véleményetek a Nikon L 120-as fényképezőgépről?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 13:40
 1/2 hümi válasza:

itt van egy ugyanilyen GYIK kérdés, a válaszokból hátha ki veszel vmi hasznosat..

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..

attól is függ mire szeretnéd használni a gépet, ezzel olyan profi képeket nem fogsz tudni csinálni mivel kompakt

2011. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hee pont akkor vettem meg az enyémet, amikor kiírtad a kérdést. :D Felőlem bármit írhat az az ember, aki beoltotta az L120-at, én, mint kezdő fotós, imádom. Eredetileg P500-at akartam venni, de azért maradtam ennél, mert olcsóbb, és nem igazán van szükségem azokra a dolgokra, amiket a p500 tud, de az L120 nem. Írta, hogy akkor tökéletes, ha csak arra kell, hogy mindent lekapj, ami az utadba kerül. Hát én pont nem ilyen vagyok, főleg nem a saját városomban fogok csak úgy lekapni a dolgokat, mert születésem óta itt élek. :D Imádok felhőket, növényeket fotózni, szüleim szerint természetfotós lesz belőlem. Emellett imádok ilyen "művészibb" képeket csinálni, szépia/fekete-fehér effekttel, és hiába szidja az az ember az L120-at, nekem tökéletes megfelel a célomra a gépem.
2011. szept. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!