Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megmondanátok mikori? Meg...

Bea92 kérdése:

Megmondanátok mikori? Meg hogy lehetne valamit kezdeni vele?

Figyelt kérdés
Szereztem egy ISP márkájú STEREO RADIO/CASETTE/TV/UHR magnót, vagy pontosan nem tudom minek is hívják ezt ... Modellszáma RCT-7255/S. nem tudom üzembe helyezni sajnos nincs kábelem. látom hogy lehet bele tenni elemet is, mondjuk odáig nem jutottam még el, de azt mondták, hogy úgy sem működik. Nagyon oda vagyok az ilyen szerkezetekért, jó lenne, ha esetleg meg tudnátok mondani, hogy mit kezdjek vele, meg egyáltalán milyen szakemberhez vigyem. azt sem tudom, hogy pontosan mikori kiadás. tök jól néz ki fekete színű, hordozható meg minden. Ja ha van eladó, jó állapotban lévő orsós magnótok akkor írjátok meg azt is!! :D előre is köszi
2011. aug. 27. 17:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!