Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Boss me-20 effekt pedál |...

Boss me-20 effekt pedál | vélemény?

Figyelt kérdés
boss me-20 effekt pedálról mi a véleményetek, érdemes beruházni egybe?
2011. aug. 28. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én terveztem, de végül egy használt Zoom-ot vettem tizenezerért, és azt se használom. Ha csak otthonra kell, vagy van laptopod, akkor inkább azon effektezz, ha egyszer kipróbálod, soha nem térsz vissza a multieffekthez. A számítógépes effektprogramok majdnem tudnak annyit, mint a Boss GT-10. Azt meg gondolom nem kell bemutatni.
2011. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Milyen programról van szó? van laptopom.
2011. aug. 28. 22:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Guitar Rig, Amplitude, és még sokan mások. Én a Riget használom, természetesen kontrollerrel jobb lenne, de úgy nincs ingyen. :P
2011. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a guitar rig et felraktam de nincs output hang, tehát nem hallom vissza amit játszom, nem is találom hol lehet beállítani az output ot....( Az input megvan.)
2011. aug. 30. 16:52
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezekről csinálj printscreent, megnézzük, mi lehet a baj:

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja, mondtad, hogy laptop, ahhoz szükséged lesz külön ASIO-ra.


[link]

2011. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A legelső probléma hogy fent az "in" , és a "out" mutatók csak az első indításnál reagálnak a pengetésre, de hangot ekkor sem ad ki, második indítástól kezdve nem reagál.

Megjegyzem hogy a gitár nem usb kábellel van csatlakoztat hanem, jack dugóval megy be a mikrofon bemenetbe.

Vezérlőpultban pengetésre kileng a mutató.

[link]

[link]

[link]

Egy guitar fx box nevezetű program megszólalt, de csak 4 percet enged játszani mert triálos, és semmi zajszűrő nincs benne.

Az amplitube 4 el is megpróbálkoztam, a gitár ott is megszólal, csak pengetés után kb 30 másodpercel szólal meg az erősítő.

Remélem a képek alapján tudsz segíteni, és nagyon szépen köszönöm az eddigi segítséged is.

2011. aug. 30. 21:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt gondoltam, hogy jackes, a latency jónak tűnik, 16 ms emészthető.

Sajnos a laptop most nincs nálam, de emlékszem sok szívás volt vele, hogy linein-ként működjön a mikrofon, és vigye a rig. Ha az inputnál lenyitod, mik a lehetőségek?

2011. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ha az inputot lenyitom nem tudok semmit se módosítgatni.

[link]

2011. aug. 30. 22:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Ejj, akkor lehet, hogy az ASIO-n belül kéne állítgatni valamit. Egyhamar nem leszek laptopközelben, 2 hét múlva tudom megnézni.
2011. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!