Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem szól a bal hangszóróm?

Miért nem szól a bal hangszóróm?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy Dell XPS L502x Típusú nootbokom


[link]



A Gondom az, hogy nem szol 2 napja a ball hangszóróim, a jobb hangszórók szolnak, egyben a mély hangszóró is szól.

Mi lehet ennek az oka ? Windows 7 en hova kell mennyek, hogy megnézzhesem a beálitások rendben vannak.


2011. aug. 29. 15:33
 1/6 A kérdező kommentje:

Elnézést, rosz nootbok ot linkeltem !



[link]


Ez a jó link.

2011. aug. 29. 15:34
 2/6 A kérdező kommentje:

Hozzátenném, 3 hónapos a gépem. Kímélem még a levegőtöl is . Vettem a noti alá hütőt is,


[link]

2011. aug. 29. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy gyárilag hibás. A gyári meghibásodás akkor is gyakran előfordulhat, ha nagyon óvatosan bánsz a géppel. Menj el LapTop szervizbe, mutasd meg hozzáértőnek. Ők valószínűleg tudnak majd vele mit kezdeni.

Egyébként nem hiszem, hogy lenne olyan beállítás, hogy csak az egyik hangszóró szóljon... Mert végül is, mirre lenne jó? Úgyhogy én gyári meghibásodásra gyanakszom.

2011. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi válaszod.
2011. aug. 29. 16:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Most vettem észre, hogy egyáltalán nem szólnak az éles hangfalak, csak a mély szól. miért ?
2011. aug. 29. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondtam, szerintem vidd el szervizbe.
2011. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!