Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Villanyborotva előnye-hátránya?

Villanyborotva előnye-hátránya?

Figyelt kérdés
és úgy kb. milyen a jó?
2011. aug. 30. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyors, jól leviszi, nem kell eldobni :D akárhol használhatod még fejen állva is :D Hátrány az hogy nem olcsó a jobb féle borotva, nekem 3 fejes van de nem egy modern mert nem idomul és nem lehet tisztítani, igaz kávét se akarok vele főzni.
2011. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Vízzel nem lehet tisztítani! de attól én amit tudok persze azt azzal csinálok rajta jó meleg vízzel a csapban folyatom rá.

Talán egy gyengéje még az aksi, igaz még mindég bírja az enyém pedig több mint 10 éves.

2011. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam olyan villany borotvával ami puhára leborotvált volna. Mind borostásra hagyott. Sima pengéhez képest semmit se ér. (több márkát , típust próbáltam)
2011. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
12:22! ez nem igaz! persze nem ér fel a pengéssel de akkor is szuperül le tudja szedni úgy hogy az nem fog szúrni! Nekem egy philips 3 fejes van szaklányíróval és 22 ezer volt de megérte!
2011. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Mi az , hogy nem igaz? Mi okom lenne hazudni itt??? Én gyártok pengéket vagy mi? Ha nekem nem szedi le akkor nem szedi le. Igaz nem is pelyhes az arcom, hanem erősen szőrős. De a tény tény marad, nekem nem viszi le!
2011. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!