Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tisztítsam az epiláló...

Hogyan tisztítsam az epiláló gépemet?

Figyelt kérdés

Addig oké, hogy leveszem a fej részét, de azt valamilyen mosószerrel/tusfürdővel/bármivel és egy szivaccsal vagy kefével takarítsam meg? Nem lesz baja, ha víz éri? Ki tud száradni néhány napon belül, hogy utána biztonságosan használhassam?

Különösebben nem koszos persze, de azért csak rátapad az elhalt hámsejt idővel, és így lenne higiénikusabb.

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. aug. 31. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg van hozzá egy kis kefe, azzal kisöpörgeted, folyó víz alatt elöblíted és megszárad hamar. Ha nem vagy benne biztos, állítsd langyosra a hajszárítót és azzal fújd át kicsit.
2011. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A víz elég? Nem kellene valami tisztítószert/szappant/bármit használni hozzá?

A kefe már nincs meg, de akkor egy használaton kívüli fogkefe is megteszi gondolom. :)

2011. szept. 5. 00:39
 3/4 anonim ***** válasza:
A fogkefe jó. Én csak vízzel szoktam, mert a hámsejteket kiviszi, de nem tudom, a tisztítószer, tusfürdő nem rakódna-e le benne. Talán alkoholos ablaktisztító... de szerintem elég a víz, legfeljebb gyakrabban kell pucolni.
2011. szept. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Majd meglátom akkor még, hogy a vizet leszámítva merek-e használni valami tisztítószert.
2011. szept. 6. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!