Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a nyomtatónak?

Mi lehet a baja a nyomtatónak?

Figyelt kérdés

Nem akar nyomtatni(HP). Bekapcsol, zörög, ahogy szokott, aztán annyi. Már múlt hónapban is csinált, ilyet, akkor kihúztam úgy, ahogy van, aztán jó lett. De most semmi! Megpróbáltam kihúzni megint, és végre jó lett, de csak a felét nyomtatta ki annak, amit szeretnék.

Az előbb bevette a lapot de csak félig. Megint kikapcsoltam, kihúztam, aztán a lap darabokban jött ki. Utána bekapta az összes lapot(!) utána azokat köpte ki félig...

Egy csomó projektem van, amit ki kellene nyomtatni még a héten. :(

Megnéztem mindent, hogy be van-e dugva minden, de semmi gondot nem találtam. Tegnap még rendesen nyomtatott.

Megőrülök ettől a sz@rtól :D

Kb. 3-4 éves.

A gép kijelzi, hogy nyomtat, de a nyomtató nem csinál semmit.


2011. szept. 2. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A HP-n kívül a típusa is jó lenne!
2011. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elég idegesítő. Még a héten ki kellene nyomtatnom pár dolgot.

Most is megpróbáltam nyomtatásra bírni, kettőt zörög, de igazából azt sem tudja, mit kellene csinálnia :D

2011. szept. 2. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel még a típusszámát sem adtad meg, ne várd, hogy hatékonyan segíteni tudunk!
2011. szept. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!