Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gitárhoz erősítő (kombó)...

Gitárhoz erősítő (kombó) vásárlás? (lent)

Figyelt kérdés

erősen tervezem, h beszerzek egy új erősítőt, viszont nem sok (kb semmi:D) tapasztalatom van. Nézegettem használt erősítőket 25-40e Ft környékén, annál többet nem akarok kiadni. Használt, mert szerintem jobban megéri:)

Néztem párat, ezekről mi a véleményetek?

- [link] (Behringer V-TONE GMX210)

- [link] (Marshall Valvestate VS30R)

- [link] (Behringer GTX 30)

- [link] (Line 6 Spider III 30W)


Vagy tudnátok esetleg javasolni pár lehetséges kombót? Max. 40ezret tudnék rá szánni (inkább kevesebbet:D)


2011. szept. 4. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha kevessebért szeretnél venni és jót akkor inkább A Marshall-t válaszd , de az első sem rosz
2011. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

aha hát igen a 40k az nagyon a plafon csak az 1.-nek utánanéztem, gyönyörű hang, sok effekt és van hozzá pedál is, ami eléggé jó dolog:)

Marshallal nincs tapasztalatom, tudom, hogy jó meg minden de hangilag nem tudom milyen... inkább modernebb rockot, punk-rock, stb játszok, szóval a jó torzítás lenne a fő, olyat meg nem tudom a Marshall mennyire tud:)

2011. szept. 4. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Otthonra vagy próbálni kell? (Habár próbára elég szűkös a kereted)

Otthonra a Spider nagyon jó, főleg egy kezdőnek, lehet vele kísérletezni, hogy később milyen hang fog kelleni.

Igazából a Behringerek is hasonlóak, csak rosszabb minőségben.

A Marshall meg egy egyszerű, nyers hangú erősítő, otthonra nem biztos, hogy annyira jó, próbára viszont mindenképp az a nyerő.

2011. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!