Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudom beállítani facebooko...

Hol tudom beállítani facebookon azt, hogy tudjanak írni az üzenőfalamra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 22:54
 1/5 anonim válasza:
51%
az alapból ugyvan beállitva..:DDDDDD az egy másik dolog hogy nemirnak neked kitudja miértnem..:DD
2011. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem angolon van, de Account/Privacy settings(ez a 3. a listában) ott lejjebb görgetsz és ott van h 'How you connect' utána meg edit settings-re katt és ott a Who can post on your wall?-nál beállíthatod hogy senki v barátok v barátok barátai írhatnak a faladra
2011. szept. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kedves első, te nagyon okos! most megváltoztatták, régen tudtam, hogy hogyan kell ezt állítgatni. képzeld, nekem eddig úgy volt, hogy ne tudjanak írni. de nagyon szépen köszönöm az értelmes hozzászólásodat!
2011. szept. 5. 23:45
 4/5 A kérdező kommentje:
23:27, köszönöm! :)
2011. szept. 5. 23:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nincs mit, remélem érthetően írtam...
2011. szept. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!