Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a konektornak?...

Mi lehet a baja a konektornak? A szamitogepem allandoan lekapcsol vagy restartal ha a fal egyik konektorjaba szurom/panelhazban lakom/de ha a masik falba szurom ott megy normalisan a gep.

Figyelt kérdés
az a baj ezzel a megoldassal mert a kabel van a szobakozepen......mi lehet a baja a konektornak?es hogy kell megcsinalni?
2009. ápr. 21. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy kontakthibás a konektor vezetéke, (például el van törve) vagy a védőföldelés hibás.

Ha nem vagy járatos az ilyen javításvan akkor hívj egy villanyszerelőt, mert veszélyes lehet.

2009. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt......es inkabb hivok
2009. ápr. 21. 16:40
 3/3 anonim válasza:
Én arra tippelnék, mivel panelház és nyílván mások is ugyanazt fázist használják mint te, és valószínű hogy amibe a sz.géped be van dugva egy időben többen is használnak vmilyen elektronikus eszközt. Így nincs meg a sz.géped folyamatos, egyenletes áramellátása. Ez akkor szokott lecsökenni, ha nagy teljesítményű eszközt kapcsolnak be pl.:porszívó, hűtő. Nem vagyok egy műszaki lángelve de sztem ez a probléma. De a biztonság kedvéért hívj egy szakit aki megnézi.
2009. ápr. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!