Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért hallatszik a mikrofonban...

Miért hallatszik a mikrofonban a számítógép zaja?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom, hogy vettem egy új mikrofont, mivel a régi tönkre ment, és azóta hallatszódik a mikrofonomban a gépem zaja, pl. amikor játszok egy játékkal, érdekességből vettem egy új mikrofont kipróbáltam azzal a helyzetet, és ugyan arra jutottam. Aztán megpróbáltam úgyis, hogy kihúzom a hangszórót, és hogy úgy veszi-e a hangokat, legnagyobb meglepődésemre, ugyanolyan tisztán vette az összes hangot, ami a gépemben volt, ami lehetetlen, mert ha nem hallatszódik ami a gépemen folyik ( pl. egy videót nézek ), akkor hogyan veszi azt a mikrofonom? Válaszokat előre is köszönöm!
2011. szept. 10. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért pont a számitógép hangja ne hallatszana a mikrofonba?Már ne is haragudj,de ez nagyon bugyuta kérdés volt.
2011. szept. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A mikrofonban hogyan hallod? Hiszen az nem ad ki hangot!?!
2018. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!