Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Személyes tapasztalatod...

Személyes tapasztalatod szerint, tényleg megbízható, hatékony az ultrahangos kutyariasztó?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 19:14
 1/5 anonim válasza:
Magdikám te vagy az?
2011. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
GÁBOR VOK
2011. szept. 11. 07:33
 3/5 anonim válasza:

Csak vicc volt, kolléganőm is ettől szenved nap mint nap...

Szerintem ha pont süket a kutya csak felbosszantod vele még jobban ha hadonászol előtte egy vacakkal. Viszont a szaglásuk a legérzékenyebb pontjuk, vegyél egy pepper vagy CS gáz spray-t.

2011. szept. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én árultam egy időben. Persze, ki is próbáltam. nem 100 %-os. Normál állapotban lévő kutyánál csak odafigyel a kutya, amerről hallja. Ha támadni akar a kutya, na ott van, amelyiket elriasztja, van, amelyik fel sem veszi.

Többet érsz egy flakon paprika vagy bors sprével.

2011. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Olyan helyen dolgoztam, ahol a munkáltató adott ilyen készüléket "védő eszközként". Nem használtam, csak kipróbáltam. Tapasztalatom: ha félsz a kutyától, (ezt az állat megtudja, ha akarod, ha nem) akkor ne hagyatkozz csak erre a eszközre! Ugyanis vagy elriasztja, vagy nem, vagy felingerli. Én ismerem, és szeretem a kutyákat. Éveken át jártam házról házra, soha, semmilyen konfliktusom nem volt velük. Viszont hallottam, meg láttam is nyomát horrorba illő esetekről. Mindig kiderült, az adott kolléga eleve félt, illetve fogalma nem volt a kutyák viselkedéséről. Tehát inkább ez utóbbiakra tenném a hangsúlyt, nem az eszköz meglétére, vagy használatára.
2011. szept. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!