Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen GPS-re (navigációra)...

Milyen GPS-re (navigációra) lehet rátenni a Farm Software Packot (mezőgazd. -i sorvezető)?

Figyelt kérdés

Azt mondták olyan GPS kell hozzá amin Windows Mobile Software van. Navon N660-on van?


Köszi...:P


2011. szept. 11. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A GPSeken Windows CE-t szoktak használni. Kis keresés után (kb. 1 perc) könnyen rátalálhattál volna erre az infóra, hogy ezen bizony Microsoft Windows CE.Net 6.0 oprendszer van.
2011. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen ezt én is tudtam, csak azt nem tudtam, hogy ez megegyezik-e a Windows Mobile Software-vel. Akkor ezen nem az van? És melyik készülék az amelyiken ez az op. rendszer van?
2011. szept. 11. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Windows Mobile inkább a PDA-kon meg a PDA telefonokon van. Ez utóbbiakat windowosos okostelefonként is hívják. Ilyen pl. a HTC HD, HD2 is vagy a Samsung omnia, omnia II
2011. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ezt a Windows Mobile-t nem lehet erre a navigációra letölteni a netről? :D
2011. szept. 11. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Szoftvercsere gpseken? Nem hinném, hogy kivitelezhető lenne. De elméletileg a két rendszernek kompatibilisnek kéne lennie. Próbáld meg feltenni a gpsedre aztán ha működik nincs probléma.
2011. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. szept. 11. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!