Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik GPS-t ajánlanátok?...

Melyik GPS-t ajánlanátok? Egyszerű kezelhetőség és az ár, minél kedvezőbb.

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 11:57
 1/6 csapacsupa ***** válasza:
Wayteq X960BT
2011. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pont a waytek-et nem ajánlom senkinek sem.. olyan szar a képernyője, hogy a hőingadozás is képes berepeszteni. Ilyet még más fajtánál nem tapasztaltam, pedig több eszközzel is volt már dolgom.
2011. szept. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csapacsupa ***** válasza:
Nekünk mindhárom autóban Wayteq van, az ismerőseimnek is ezt ajánlottam, így nekik is az van. A gyerek naponta az X950-esen lévő egyszerű játékokkal játszik, püföli a képernyőt és még annak sincs semmi baja. Bár te waytek-et írtál. Lehet hogy nem ugyanarról beszélünk és te kínai hamisítványokkal találkoztál?
2011. szept. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én már csak Véjtek-nek csúfolom... mert az egész egy olcsó hamisítvány (igen, még amit te gyárinak gondolsz az is..)

Össze nem hasonlítható a képernyő minősége egy Mio-val (tartósság szempontjából), silány olcsó műanyag.

A Mio legalább bírja a +10 és a +80 fok közötti hőingadozást, ami nem egy utolsó szempont, ha nyáron utazol és a szélvédőn tappancsolod a cuccot.

2011. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csapacsupa ***** válasza:
A legtöbb Wayteq működési hőmérséklete 0 és 50 fok között van, a tárolása pedig -10 és 50 fok között javasolt. Ha csak nem mész 50 fokosnál melegebb éghajlatra, nincs baj vele. Bár tudom, hiába bocsátkozom vitába mert úgy néz ki gyökeresen eltérnek a tapasztalataink, én és az általam ismert tulajdonosok azt mondják, hogy a Wayteq nagyon is jó termékeket gyárt.
2011. szept. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neha egy autóba fel tud menni a hőmérséklet 50 fok felé (hacsak nem a sarkvidéken autózol). Ezt az autógyártók tudják is, ezért nem megy tönkre például a műszeregységek plexi védőborítása, az autórádiók panele, vagy a digitális klíma érintőképernyős vezérlője.

Egyes GPS egységek gyártója is tisztában van ezzel. Ilyen problémával nem lehet találkozni a gyári beépített egységeknél, sőt, a hordozható cuccoknál sem.

Egyes gyártók viszont nem törődnek ilyen holmi apróságokkal, ha esetleg Afrikában autózol akkor mindig legyen az autódon állóklíma vagy pedig ha kiugrasz mondjuk egy étterembe egy ebédre akkor tedd bele a cucost egy hőszigetelt hűtőtáskába.

Ezz vicc.. meg a Wayteq úgy alapból, nem is költök pénzt a tapiképernyő cseréjére,inkább kidobom, mert kb annyit ér.

2011. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!