Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek? Milyenek a fotóim?

Szerintetek? Milyenek a fotóim?

Figyelt kérdés

[link]

Szeretek fotózni,és eddig ezeket a képeket csináltam.Szerintetek milyenek lettek?És melyik tetszik neked a legjobban?(:

Minden vélményt szívesen meghallgatok!


11/L


/Ha nem akarja behozni,akkor írjatok és feltöltöm máshova./


2011. szept. 12. 14:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak igazán jók is. Ha komolyabban akarsz vele foglalkozni akkor időben kezdted. Nem ártana valaki profi aki tudna segíteni.
2011. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2011. szept. 16. 20:39
 13/16 anonim válasza:

hello! (:

Én is szeretek fotozni, és méelis kezdtem, egy ismerösöm aki a Zichybe jár ő vele elszoktam néha hétvégenként menni fotozni és mondta hogy egy sima dolgot is lelehet fotozni csak olyan pontbol kell ahonnan érdekes lehet...:)

szerdán (szept. 21. én) kapok egy fényképezőt : [link]

a fényképeiidel kapcs.: jók, de lehetnek még jobbak is ha komolyan foglalkozol vele ;)

12/L

2011. szept. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Jelenleg egy fényképezőre gyűjtök,mert amivel ezeket fényképeztem az 5megapixeles,meg anyáéké.És már tele van vele a hócipőm hogy minden 6.képnél lemerül,tölthetem az elemeket akár 3napig is...:|

2011. szept. 17. 09:30
 15/16 anonim válasza:

hátha rendesen szeretnél fotozni akkor azt ajánlom hogy vegyél egy normálisat ! (:

de ha neten veszel akkor nézd meg sok helyen mert van ahol 60ezer van ahol 54 és van ahol csak 43 ezer .:)(attol függ milyet veszel)

2011. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Electronicperson ***** válasza:

Én rendszeresen fotózok 12/F . [link] Ez az egyik legújabb művem. Nem rosszak a fotóid ,de annyira nem is tetszenek,a vízcseppes virág a legjobb :D

Szerintem kezdj el rendszeresen kijárni és ötleteket keresni. Ha érdekel a többi fotóm írj privibe.

2012. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!