Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik e-book reader-t vegyem?...

Melyik e-book reader-t vegyem? Kindle 3 vagy Sony PRS-350?

Figyelt kérdés
Egyeb javaslatok? Mit erdemes figyelembe venni aron kivul inkabb a minosegre fokuszalva mivel sokat hasznalnam. A masik kerdesem ha letoltok egy konyvet a netrol azt at rakhatom ra? Koszonom
2011. szept. 12. 23:50
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia. Nekem Kindle 3G-m van, így arról tudok inkább nyilatkozni. Imádom. Szuper a kezelhetősége, a beépített szótár, mp3 lejátszó, ha akarod felolvassa a szöveget (csak angolul élvezhető). Simán megvan egy töltéssel az 1 hónapos üzemidő. Van egy program a neten: Calibre. Bármilyen szövegformátumot töltessz le, ezzel át tudod tenni kindle-kompatibilis változatba 1 perc alatt.

A hatalmas előnye a többi e-book readerrel szemben a 3g. Bárhol, bármikor tudsz rajta internetezni, teljesen ingyen. Nyilván videót, zenét nem tudsz nézni rajta, mert a flash és társai nem támogatott, de a levelezésedet, indexet, vagy bármi más hírportált, facebookot és társait, vagy akár a gyakorikérdéseket bármikor nézheted fapados, fekete fehér változatban.

Tényleg nem tudok mást mondani, mint hogy imádom, nekem nagyon bejött és ár-érték arányban szerintem magasan ver minden hasonló eszközt.

2011. szept. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én személy szerint egyiket sem használom, de én a Sony-ra teszem le a voksom. Lassan 4 éve használok egy sony prs-600-at, és ennyi idő alatt abszolút semmi problémám nincs vele. Tesóm karácsonyra kapott kindle 4-e egy hónap alatt tönkrement, és nem cserélték, sőt még javítást sem ajánlottak fel neki.

Hallani, a Sony readerekről, hogy nem haladnak a korral, de ha egyszer le kell cserélnem a jelenlegi readeremet, egészen biztosan megint sony-t fogok vásárolni.

2013. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!