Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gondot jelent az a mobiltelefo...

Gondot jelent az a mobiltelefon épsége szempontjából, hogy egy olyan 220V-USB adaptert használok, ami a saját töltője 700mA-ével ellentétben 1A áramerősséget ad le?

Figyelt kérdés
Egy iPod töltőről van szó. A telefon sajátja elromlott és ha nem muszáj, nem veszek újat. A kérdés csak az, hogy ettől tönkremehet-e a készülék? A feszültség mindkettőnél 5V.
2011. szept. 16. 02:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mert? Székrekedésed lesz tőle, ha segítesz valakinek??!! Nem értek hozzá! - így jobb? Én leírtam amit 1) tapasztaltam, 2) a töltőre volt írva adat.
2011. szept. 22. 06:11
 12/13 anonim ***** válasza:

"Mert? Székrekedésed lesz tőle, ha segítesz valakinek??!!"


Te nem méred meg.

Én nem tudom megtenni helyetted.

Küldjek szerelőt, vagy mit vársz?

2011. szept. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Eszközöm sincs hozzá, hogy megmérjem, de mindenesetre hagyjuk már ezt a témát, mert fárasztó...
2011. szept. 24. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!