Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valamilyen olcsóbb...

Ajánlanátok valamilyen olcsóbb alsó kategóriás tükörreflexes fényképezőgépeket?

Figyelt kérdés
Érdekelne, ha van tapasztalatotok is az ajánlott gépről. :)
2011. szept. 18. 17:22
 1/5 csapacsupa ***** válasza:

Canon EOS 1100D. Nekem nem ilyen van, hanem egy 350D és egy 60D de az ismerősöm ezt használja és nagyszerűen megfelel neki. Alsó-középkategóriás készülék és jelenleg ez a legolcsóbban kapható ár-érték arányban szerintem legjobb fényképezőgép.

9 pontos AF, 720p HD videó és ISO6400-as érzékenység is van benne ha muszáj lenne használni.

2011. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Canon 1100D szerintem is jó. Az alapokat tudja, a lányeg az lesz, milyen objektívet használsz vele.
2011. szept. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is azt néztem :)) Az alap (18-55 mm is) objektívvel amúgy milyen szintű mélységélességet tudok beállítani?
2011. szept. 19. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Mélységélességet nem szoktunk "beállítani". Jó a 18-55, lehet játszani a mélyégélességgel, de ha igazán művészi képeket akarsz, vegyél mellé egy fix 50 f1.8-at is.
2011. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mihez képest gondolod a mélységélességet? Kompaktok után megdöbbentően jó lesz, de tény, hogy nagytelékkel vagy extrém nagy fényerejű objektívekkel még jobbat lehet.
2011. szept. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!