Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Villódzik a fényképezőgépem...

Villódzik a fényképezőgépem kijelzője, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nikon D70 tükörreflexes fotógépem van és múlt héten leesett az ágyról fú eléggé meg is ijedtem. Bekapcsoltam, működött...aztán észrevettem néhány napja, h villódzik a kijelzője. Ahol a képet mutatja, vibrál...meg olyat is csinál, h mutatja a képet, ami villódzik, majd elfehéredik a kijelző és eltűnik a kép, marad a nagy fehérség...Rátöltöttem a fotókat a gépre, ugyanolyan jó minőségűek, tehát valószínűleg nincs is egyéb baja, de ez engem zavar. Nem tudom, mit tehetnék az ügy érdekében, hogy megjavuljon...van tippetek? Úgy látszik, ez az állapot sajnos tartós. Vigyem el szervizbe? Egyáltalán hol foglalkoznak ilyennel? Ellőre is köszönöm a segítséget.
2011. szept. 19. 13:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!