Mi az az Ipad?

Figyelt kérdés
mire lehet használni ???
2011. szept. 19. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
olyan mint egy szgép és egy iphone keresztezése
2011. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ciprii válasza:
Szijja nekem van ojanom az egy nagy ugy 30 cm.es ijen tábla féle szinte telefon csak nemlehet telefonálnirajta azért van mert jo video nézésre vagy internetezni is nagyon jo rajta most adtak ki egy ujat az iphad 2 amin van camera is..nagyon hasznos dolog
2011. szept. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem meg tök felesleges dolog..
2011. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mint egy számítógép és egy iphone keresztezése?


egy megnagyobbított ipod touch, semmi más...


netezni sz@r rajta, mert nincs flash meg gépelni sem jó rajta.

tényleg nem használható semmire, felesleges.


az árából már egy használható laptopot lehet kapni

2011. szept. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
gépelni is lehet rajta, telefonálni is, és flash is van rajta. legalábbis párom ipad 2-jén lehet
2011. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ki írta, hogy nem lehet gépelni? csak full kényelmetlen


telefonálni hogy lehet vele? lol...a párod ipadje akkor valami speciális lehet akkor


flash meg max csak skyfire browserrel van rajta, de az meg jó fos

2011. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

@ciprii


Beszerezhetnél egy helyesírási szótárat az iPaded-re


Senki ne értsen félre szeretem az iPad-et nekem is van egy iPad 2-őm!


Aki meg szerint nem lehet használni az vagy nem látott vagy nem tudja hogy mire jó. Pl. Tök jó, hogy suliban lehet tankönyvként használni belehet rajta vinni a prezentációkat, nem kell a nyomtatással bíbelődni csak rámásolom a szöveget és kész!


Komolyan nem értem hogy miért kell szidni az iPad-et, jó készülék lehet rajta internetezni, zenét hallgatni, filmet nézni, e-mailezni, játszani. Lehet mondja a tanár, hogy "keressetek rá az interneten vagy a Wikipédián stb., stb." helyben megtudom tenni, vagy mondjuk valakiről kellett gyűjteni információkat de elfelejtettem közvetlenül óra előtt megtudom csinálni ;) Az üzemidőről meg ne is beszéljünk 10 óra netezés/játék/akármi más, mondjátok melyik komolyabb laptop vagy notebook képes rá? Fotózni is lehet vele, kettő kamera van benne (iPad 2), mindkettő jó minőségű képet ad, remekül lehet vele skype-olni vagy videó csevegni, osztálykiránduláson pl. szoktam panorámaképeket csinálni (Ne arra a simára gondolj ami néhány telefonba be van építve hanem teljes 360 fokos google earth minőségűekre) Minőségi alkalmazások vannak rá és szinte virus sincsen rá!


Szóval az iPad egy jó készülék nincs mit szidni rajta aki ezek után azt mondja, hogy nem jó semmi attól elnézést de H*LYE ÚGY AHOGY VAN!

2011. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!